S116 Shitetbanesa në Tophane

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
S203 Shitet banesa në Emshir-Kalabri 3 dhomëshe 60 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve 83 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Tophane, afër kolegjit “Riinvest”.
Banesa gjendet në katin e 7-të dhe ka 42 m2.
Eshtë ndërtim i ri dhe i pa banuar më parë.


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:35000
S116


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S238 Shitet banesa në Rrugën B rendi i parë 1 100 EUR
S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi 60 000 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
Në fillim