S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit

800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve 83 000 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Bregun e Diellit, prapa Royal Mallit.
Banesa është ndërtim i ri, ka pozitë të mirë me ndricim natyral.
Gjendet në katin e parë dhe ka 104.4 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Shpajz
Koridor


Qmimi:800 euro për m2
S141


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S179 Shitet banesa  në rrugën Muharrem Fejza 700 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S229 Shitet banesa në rr.Muharrem Fejza 850 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
Në fillim