S150 Shitet banesa afer Rruges C

49 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
L9 Shitet lokali tek Lagjia e Spitalit 1 500 EUR
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri 75 000 EUR
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Bregun e Diellit(Mati 2), rruga ‘’Ndue Përlleshi’’, kompleksi Albvision, afër Maxi 24h me dalje në dy rrugët ; Rrugën B dhe C.
Gjendet në katin e 1-rë dhe ka 55 m2.
Ka fletën poseduese!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:49000 EURO(i diskutueshëm)
S150Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S233  Banesa në shitje në Lakrishte 3 dhomëshe 60 000 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
Shitet shtëpia në Velani, afër SOS fshatit 370 000 EUR
Në fillim