S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri 75 000 EUR
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
S174 Shitet banesa në Rrugën B 83 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, ndërtim i MAB-Projectit.
Banesa gjendet në katin e parë me sipërfaqe prej 55 m2.
Ka të gjitha mobilje të reja dhe të pashfrytëzuara, kuzhinën nga “Gorenja”.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Garazh

Qmimi:65000 euro
S168

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi 60 000 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
Në fillim