S173 Shitet banesa në Dardani, pamje nga rruga

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S238 Shitet banesa në Rrugën B rendi i parë 1 100 EUR
L9 Shitet lokali tek Lagjia e Spitalit 1 500 EUR
S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi 60 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Dardani ndërtim i vjetër me pamje fantastike nga rruga kryesore.
Gjendet në katin e 4-të pa lift dhe ka sipërfaqe prej 70 m2, ka nxehmje qëndrore me termokos.
Ka fletën posedusese, marrëveshja bëhet menjëherë tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:70000 euro
S173

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S237 Shitet banesa në Emshir-Kalabr, Narteli 900 EUR
Në fillim