S174 Shitet banesa në Rrugën B

83 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S203 Shitet banesa në Emshir-Kalabri 3 dhomëshe 60 000 EUR
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
S227 Shitet banesa 120 m2 në Arbëri-Dragodan 850 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Rrugën B, përmbi Momo caffe, rendi i parë.
Eshtë ndërtim i Dervishollit, gjendet në katin e 8-të me lift dhe sipërfaqe prej 85 m2.
Ka nxehmje qëndrore me termokos, marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi:83000 euro
S174

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1 740 EUR
Në fillim