S179 Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S235 Shitet banesa afër Rrugës B 45 000 EUR
S229 Shitet banesa në rr.Muharrem Fejza 850 EUR
S174 Shitet banesa në Rrugën B 83 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, Lagjia e Spitalit, ndërtim i Limi- Project.
Banesa gjendet në katin e 6-të me lift dhe ka 53 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:700 euro për m2
S179

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi 60 000 EUR
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
S236 Shitet banesa eksluzive në Emshir-Kalabri 100 000 EUR
Në fillim