S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

83 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 03 Korr 16:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
S173 Shitet banesa në Dardani, pamje nga rruga 70 000 EUR
S235 Shitet banesa afër Rrugës B 45 000 EUR
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër xhamisë, ndërtuar nga FFB-Trade.
Gjendet në katin e 7-të me lift funksional dhe sipërfaqe prej 83 m2.
Banesa është e gatshme për banim, dhe është e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:83000 euro
S191

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S229 Shitet banesa në rr.Muharrem Fejza 850 EUR
Në fillim