S224 Shitet banesa në Dardani,Santea

86 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 01 Gush 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S174 Shitet banesa në Rrugën B 83 000 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S237 Shitet banesa në Emshir-Kalabr, Narteli 900 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Dardani te santea.
Gjendet në katin e parë dhe ka sipërfaqe prej 60 m2.
Eshtë e gjitha e renovuar dhe e mobiluar,me termokos dhe me fletë poseduese!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras)
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:86000 euro
S224

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi 60 000 EUR
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S193 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, te Minimaxi 81 000 EUR
Në fillim