S225 Shitet banesa në Gërrmi

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 01 Gush 15:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC 40 000 EUR
S238 Shitet banesa në Rrugën B rendi i parë 1 100 EUR
S227 Shitet banesa 120 m2 në Arbëri-Dragodan 850 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Germi tek banesat e ashtuquajtura banesat e Lates.
Gjendet në katin e 4-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Eshtë e mobiluar, ka afër fushat e tenisit,minimarkete, furra etj.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:700 euro për m2
S225

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve 83 000 EUR
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
Në fillim