S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 02 Gush 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC 40 000 EUR
S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1 740 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S230 Shitet banesa me fletë poseduese tek Mati 1 60 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shiten 3 banesa në lagjen e Spitalit, rruga e Prekazit.
Banesat janë në përfundim e sipër.

Qmimi:750 euro për m2
S226

Banesa #1:
Gjendet në katin e 6-të dhe ka sipërfaqe prej 56 m2, ka pozitën në lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Banesa #2:
Gjendet në katin e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 56 m2, ka pozitën në lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Banesa #3:
Gjendet në katin e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 103 m2, ka pozitën përëndim-lindje.
Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
S173 Shitet banesa në Dardani, pamje nga rruga 70 000 EUR
S233  Banesa në shitje në Lakrishte 3 dhomëshe 60 000 EUR
S174 Shitet banesa në Rrugën B 83 000 EUR
Në fillim