S228 Shitet banesa në Emshir-Kalabri, EXDC

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 14 Gush 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S203 Shitet banesa në Emshir-Kalabri 3 dhomëshe 60 000 EUR
Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania 2 500 EUR
S233  Banesa në shitje në Lakrishte 3 dhomëshe 60 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Emshir-Kalabri, tek banesat e EXDC-së.
Banesa gjendet në katin e 7-të me sipërfaqe prej 54 m2.
Eshtë e mobiluar dhe ka nxemje qëndrore me termokos!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:40000 euro i diskutueshëm
S228

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
S179 Shitet banesa  në rrugën Muharrem Fejza 700 EUR
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
Në fillim