S229 Shitet banesa në rr.Muharrem Fejza

850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 07 Gush 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
L9 Shitet lokali tek Lagjia e Spitalit 1 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në rr Muharrem Fejza, ndërtim i Lirimit, prapa KAWA-së.
Banesa gjendët në katin e 5-të me lif dhe ka sipërfaqe prej 81.2 m2.
Banesa është e përfunduar dhe e gatshme për banim!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:850 euro
S229

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame 27 000 EUR
S230 Shitet banesa me fletë poseduese tek Mati 1 60 000 EUR
S235 Shitet banesa afër Rrugës B 45 000 EUR
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
Në fillim