S230 Shitet banesa me fletë poseduese tek Mati 1

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 07 Gush 18:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
L9 Shitet lokali tek Lagjia e Spitalit 1 500 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, tek instituti gjyqësore.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 65 m2.
Ka fletën posedusese dhe përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!
Banesa është e gjitha e mobiluar.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi:60000 euro
S230

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve 83 000 EUR
S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1 46 000 EUR
S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project 65 000 EUR
S236 Shitet banesa eksluzive në Emshir-Kalabri 100 000 EUR
Në fillim