S231 Shitet banesa te Maxi 24h Mati 1

46 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 08 Gush 18:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S193 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, te Minimaxi 81 000 EUR
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
S235 Shitet banesa afër Rrugës B 45 000 EUR
S174 Shitet banesa në Rrugën B 83 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa tek Mati 1, prapa Maxi 24h ndërtim i Alko impex.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional dhe ka sipërfaqe prej 60 m2.
Banesa është e pamobilar, ka pozitën në lindje që do të thotë ka ndricim të mirë natyral.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjum
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:46000 euro
S231

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1 740 EUR
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
S150 Shitet banesa afer Rruges C 49 000 EUR
Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania 2 500 EUR
Në fillim