S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1

740 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 10 Gush 12:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve 83 000 EUR
S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së 150 000 EUR
S226 Shiten banesat në Lagjen e Spitalit 750 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa afër shkollës Pavarësia, Mati 1 objekti Vëllezërit Asllani.
Gjendet në katin e 4-të me lift dhe ka sipërfaqe prej 86 m2.
Banesa është e pamobiluar përvec kuzhinës.

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:740 euro për m2
S232

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
L9 Shitet lokali tek Lagjia e Spitalit 1 500 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP 56 000 EUR
Në fillim