S233 Banesa në shitje në Lakrishte 3 dhomëshe

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 13 Gush 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S141 Shitet banesa prapa Royall Mallit 800 EUR
Shitet shtëpia në Velani, afër SOS fshatit 370 000 EUR
Shitet banesa dupleks(me dy nivele) në Emshir 980 EUR
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri 75 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Lakrishte prapa ProCreditit.
Në një lokacion të favorshëm për banim, dhe pamja nga lindja e jugu bën që kjo banesë të ketë ndricim të mirë natyral.
Gjendet në katin e 12-të me lift funksional tek hyrja e 4-të dhe ka sipërfaqe prej 63 m2 në dokumenta, kurse neto ka më shumë se kaq.
Banesa është e mobiluar,me nxehmje qëndrore të qytetit(termokos).
Ka fletën poseduese, pra përkthimi bëhet menjëherë!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë(ndaras nga salloni)
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:60000 euro
S233

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S232 Shitet banesa tek shkolla Pavarësia, Mati 1 740 EUR
S173 Shitet banesa në Dardani, pamje nga rruga 70 000 EUR
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
S116 Shitetbanesa në Tophane 35 000 EUR
Në fillim