S234 Shitet banesa për ordinanc/zyre në Ulpian

90 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Union 14 Gush 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Union
S203 Shitet banesa në Emshir-Kalabri 3 dhomëshe 60 000 EUR
S237 Shitet banesa në Emshir-Kalabr, Narteli 900 EUR
S225 Shitet banesa në Gërrmi 700 EUR
S236 Shitet banesa eksluzive në Emshir-Kalabri 100 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa në Ulpian tek ish- Hotel Baci, për ordinanc/zyre.
Banesa gjendet në katin e parë ka nxehmje qëndrore me termokos, dhe pamje nga të dy anët, dhe ka sipërfaqe prej 55 m2.
Ka fletën poseduese, përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!

Qmimi:90.000 euro
S234

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Agjensioni Union
Agjensioni UNION bënë ndërmjetësim në shitblerje / qiradhënje të banesave , shtëpive , lokaleve afariste , objekteve afariste , trojeve etj. Në veqanti bënë ndërmjetësim në troje për ndërtim të lartë në lagje të ndryshme të qytetit.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Nëna Terezë 22B-1 Prishtinë Tregoje në hartë
043557227
https://www.agjensioni-union.com
Agjensioni Union
043557227
Leaflet
Agjensioni Union
S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City 63 000 EUR
S224 Shitet banesa në Dardani,Santea 86 000 EUR
S237 Shitet banesa në Emshir-Kalabr, Narteli 900 EUR
S180 Shitet banesa  në Emshir-Kalabri 75 000 EUR
Në fillim