SHES BANESE DY DHOMESHE NE ARBERI

890 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni "Compromiso" 22 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shes banesen dy dhomeshe ne Arberi kati Vl,ndertim i companise Tregetia,pamje nga quteti (lindje):
Dhome ndeje me kuzhine
Dhomë gjumi
Koridor
Banjo,ballkon
Siperfaqe 57 m2 e mobiluar dhe e leshuar me qera per dy vite.çmimi negociohet per ma shum detaje ju mire pres ne tel 049/499997.
Agjensioni "Compromiso"
049499997
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione