Shese ose jap me qera banesen super moderne

46 000 EUR

Shitet nga: P.G 15 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shese ose jap me qera banesen time personale.2.dhomeshe me 2 terrasa ku ajo nga salloni ka pamje mahnitese drejt parkut te gjelbert me pisha te gjata,fushave te tenisit dhe shtigjeve per ecje relaksi ose jogging/vrapim.Banesa gjendet ne katin e 4 te dhe objekti fare prane rruges kryesore ku keni stacion urban te autobuseve ne te dy anet e rruges,market,furre buke,fast food caffe bare cilesore,restorante etj.Banesa me interier unik ekskluzive dhe komplet e mobiluar.Kontrata e blerjes se baneses e vulosur ne gjykaten kimunale ne Prishtine dhe e protokoluar ne gjeodezine e komunes.Qmimi i shitjes oferte tani vetem 46000.€ , ndersa qeraja mujore.neto 220 € dhe pagesa te behet qdo dy muaj ne avans mundesishte.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione