#SHITEN#3 banesa në DRAGODAN(kompleksin VERANDA)

Shitet nga: Ali 28 Korr 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
#SHITEN# 3 banesa në DRAGODAN(kompleksi VERANDA)
▪️Kompleksi VERANDA ka një ndërtim shumē cilësorë dhe modern,objektii ka një pozitë mjaftë të mirë për banim..
▪️Banesat në këtē kompleks kanë sip:
—95m2/kati 4...
—73m2/kati 3...
—86m2/kati 4...
QMIMI 850€/m2

Info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
email:alisinani25@gmail.com
Leaflet
Në fillim