Shiten 9 banesa ne Fushe Kosove afer rrethit!DELTA

550 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 06:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Garsonjera ne Shitje ne Ulpiane te AAK-ja !DELTA 55 000 EUR
Ofrohet lokali per zyre ne Dardani !DELTA 600 EUR
Ofrohet per shitje banesa 120m2 ne Breg Diellit 400 EUR
Ofrohet me qira banesa 180m2 ne MATI 1 !DELTA 1 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohen per shitje 9 banesa ne Fushe-Kosove.
Banesa jane ndertim i posa perfunduar te nje cilesie te larte.Banesat ndodhen ne katet -ll- dhe -V- te objektit me keto siperfaqe:87,96 perkatesisht 102m².Banesat kane kete renditje:
●2 dhe 3 dhoma gjumi
●Dhome dite
●Kuzhine
●Banjo&Wc
●Ballkon
Jane te pozicionuara afer rrethit shume prane ish-komunes ne nje zone te qete banimi.
Çmimi per m²:550€
Kontakti:044 556 777---049 157 113--049 445 711
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Lokal afarist 120m2 me qira ne Aktash!DELTA 0 EUR
Ofrohen me qira banesa 114m2 dhe 98m2 ne Arberi 500 EUR
Banes komoder 90m2 me qira te Muhaxheret!DELTA 350 EUR
Ofrohet banesa komode me qira ne Lakrishte !DELTA 450 EUR
Në fillim