Shiten banesa te ndryshme ne qender te Prishtines

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Campus Patundshmëri Sot 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Campus Patundshmëri
Shitet banesa në Kalabri te Prishtina Starts 55 000 EUR
Banesë me qira në Bregun e Diellit 450 EUR
Shitet banesa në Rrugen C 52 500 EUR
Shitet banesa në Lagjen Kalabria 1 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
-
Ofrohen për shitje banesa të tipeve të ndryshme, në lagjen Aktash, ne qendër të Prishtinës, afër ish Intereminex-it.
Banesat janë ndërtim nga kompania Alb Dizajn tanimë e dëshmuar për ndërtim tejet cilësor dhe modern.
Kompleksi banesor përbëhet nga 11 kate banimi dhe 2 kate afarizëm dhe ndahen në tipe të ndryshme si :

- Tipi 1 : 89.92m² | Qëndrimi ditor | Kuzhina | 2 dhoma gjumi |
Banjo, Wc, Koridori, Depo, Terasa |

- Tipi 2 : 66.25m² : | Qëndrimi ditor, Kuzhina, Dhomë gjumi,
Banjo, Koridori, Terasa |

- Tipi 3 : 90.14m² : | Qëndrimi ditor, Kuzhina, 2 dhoma gjumi,
Banjo, Wc, Koridori, Terasa |

- Tipi 4 : 124.29m² : | Qëndrimi ditor, Kuzhina, 2 dhoma gjumi,
Banjo, Wc, Depo, Koridori, Terasa |

- Tipi 4 : 122.20m² : | Qëndrimi ditor, Kuzhina, 2 dhoma gjumi,
Banjo, Wc, Koridori, Terasa |

Materialet e përzgjedhura në këtë kompleks banesor janë të gjitha me teknologjinë më të fundit me ISO standarde.
Objektet janë shumë të avancuara si në aspektin termik dhe akustik si dhe janë ndër objektet më të mira në Prishtinë dhe jo vetëm.
Gjithashtu banesat posedojnë parking mbitokësor dhe nëntokësor, si dhe gjelbrim.
Në afërsi të banesës gjeni të gjitha komoditetet si :

- Bibloteka Kombëtare 1 minutë
- Kampusi Universitar 1 minutë
- Ministria e Arsimit 1 minutë
- Sheshi " Nëna Terezë 2 minuta
- Shkolla fillore, kopshte të ndryshme për fëmijë, institucione
shtetërore etj...

Të gjitha këto e bëjnë rezidencën Tower vend të përsosur
për jetesë komode.

Campus Patundshmëri
049 755 554,
Leaflet
Campus Patundshmëri
Ofrohet për qira banesa ne Bregun e Diellit. 300 EUR
Shitet banesa në lagjën Muhaxherët 1 000 EUR
Banesë komode me qira në Arbëri 350 EUR
Shitet banesa në Lagjen Mati 1 65 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione