Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 15 2022 09:46

Shiten banesat 105 m2 në rrugën Muharrem Fejza

Publikuar: Gush 15 09:46
Shikime: 847
⭕️Shiten banesa në rrugën Muharrem Fejza, ndertesa ndodhet ne rrug kryesore.Kompleksi është duke u ndërtuar me nje investim të lartë dhe nje lokacion shume të përshtatshëm për banim.
⭕️Për me shumë informata kontaktoni

⭕️Banesat janë në ndërtim e sipër !!
⭕️Kati i 4-rë Sipërfaqja:(105.585m2) Tri dhoma gjumi

⭕️Çmimi:Sipas marrveshjes
Agjensioni për Patundshmëri:
Prime Kosovo Real Estate
Numri kontaktues
mobile: +38344174550 (Viber & WhatsApp )
Instagram: https://instagram.com/primekosovo
e-mail: [email protected]
#prishtine #banes #shitet
Përshkrimi i linkut

Prime Kosovo

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

PRIME KOSOVO Real Estate 

Ndërmjetsim të pronave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Mal të Zi

Për më shumë informacione rreth pronave kontaktoni në numrin
 📞 044174550

Gjithashtu mund të na vizitoni dhe në zyren tonë
📍 Rruga B, 
    VG CONSTRUCION Nr. 56, Prishtinë
44174550

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione