Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Dje 19:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet banesa 90 m2 neto, kati i 4 0 EUR
Shitet banesa 65.4 m2, kati 4, në Fushë Kosovë, 0 EUR
Shitet/leeshohet me qira lokali 170.1m2 në lagjen Mati 1 0 EUR
Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kodi 0781

Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7, në lagjen e Muhagjerëve, afër Xhambazëve, Prishtinë. Banesat kanë dhomë dite, një dhomë gjumi, ballkon, banjo!

045 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Banesa 50m2 0 EUR
Jepen me qira dy kate 2658m2 0 EUR
Shitet banesa 81m2, kati 2, Beegu i Diellit 0 EUR
Shitet banesa 83.9m2, kati 7, 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione