Shiten banesat 90 dhe 94m2 Lagja e Muhaxherve

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Vlera Dje 19:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet objekti rreth 1700 m2  tek Rrethi në Arbëri 0 EUR
Lëshohen me qira lokali 310m2, kati i 2 0 EUR
Shitet shtëpia 150m2, me 6 ari truall në Bërrnicë 0 EUR
Shitet banesa 95m2, kati 3, në Fushë Kosovë 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kodi 0782

Shiten banesat
90.70m2, kati 3
94.09m2, kati 9, dhe
94.80m2, kati 11,

Banesat ndodhen në lagjen e Muhagjerëve, afër Xhambazëve, Prishtinë. Banesat kanë një dhomë dite, dy dhomë gjumi, ballkon, banjo!

045 251 251
Agjensioni Vlera
Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
0038345251251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Agjensioni Vlera
  Online
0038345251251
Leaflet
Agjensioni Vlera
Shitet banesa 83.9m2, kati 7, 0 EUR
Lëshohen me qira lokali 310m2, kati i 2 0 EUR
Shiten banesat 69.90, kati 1 dhe 69.30m2, kati 7 0 EUR
Shitet banesa 64m2, kati 6, tek Kompleksi Diari 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione