Shiten banesat afër Parkut të Qytetit 83m2, 85m2,93m2,124m2

850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa në Dardani te "BastTrade" 250 EUR
Banesë me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në qendër, mbrapa Dormeo 250 EUR
Banesë me qira në "Royal Plaza" në rrugen B 400 EUR
Lokal 135m² te ambasada e Zvicrrës 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shiten banesat afër Parkut të Qytetit
Banesa janë në kate të ndryshme si dhe me sipërfaqe të ndryshme prej 85m² , 93m², 124m² dhe 130m².
Banesat janë të ndërtuara me kualitet të lartë, me ndriçim të mjaftueshëm, hapësirë gjelbrimi, me leje ndërtimi si dhe kontrata e shitëblerjes bëhet te NOTERI.
Çmimi i banesave është 850euro/m².
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet lokali 214m2 me qira ne rrugen B 3 500 EUR
Banese me qira mbrapa Teatrit te 4 Llullat 300 EUR
SHITET trualli 3 ari, mbrapa Bau Market 55 000 EUR
Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence" 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione