Shiten banesat në qendër të Prishtinës.

Shitet nga: Veton Sot 05:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shitën banesat të llojeve të ndryshme në kompleksin banesor i cilësisë së lartë në qendër të Prishtinës.

IVY residence është kompleksi më i ri banesor që pritet t’i shtohet qytetit të Prishtinës. Ky kompleks që pritet të ndërtohet gjatë vitit në vijim, është pjesë e komplekseve më ekskluzive dhe më të reja rezidenciale në Prishtinë, duke ofruar një zgjidhje të përjetshme për një mënyrë jetese unike në komunitet.
Me lokacion në lagjen Aktash, shumë afër qetësisë së parkut të vetëm të qytetit, ky kompleks do të ofroje, një ambient jetese jo vetëm të sigurtë, por edhe të shëndetshëm.

Tipi i llojit A: 129 m2
Tipi i llojit B: 100 m2
Duplex : 175 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim