Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 11:30

Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42

EUR

Publikuar: Gush 12 11:30
Shikime: 611
Shiten Banesat në Fushë Kosovë

►Kodi: Fk42

►Shiten banesat ndertues Model Slovenia

Obekti D-3  banesat jane te gateshme, gjendet ne brescie te komuna e re jane ne katin 1 dhe ne katin 7. Renditja : Sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, ballkon, shpajz, koridor. Siperfaqe : 79 m²

Objekti model 40 jane te gatshme ne 2021 dhe  gjendet te banesat e bardha  ngjit me ambullanten e re. Siperfaqe: 73.62 m²

Kontrat te noteri

►Çmimi : 530 €  per m² kati 1

►Çmimi : 470 € per m² kati 7

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione