Shiten banesat ne Mati 1-Rruga C-Bs Grup!DELTA

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 10:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohen per shitje 4 banesa ne lagjjen "Mati 1"(Rruga C)ne kompleksin banesor
"Luledielli 3"ne rrugen"Shpend Malaj".
Banesat disponojn keto siperfaqe me keto permbajtje:
●85m²{2 dhoma gjumi,qendrim ditor me tryezari,kuzhine,banjo,wc dhe ballkon}Kati 1 dhe 2
●117m² dhe 119m²{3 dhoma gjumi,qendrim ditor,kuzhine me tryezari,2 ballkona,depo,banjo dhe wc}Kati 8 dhe 4
Banesat jane ne vazhden e punimeve te vrazhda,projekte me standarde Europiane,hapsire rekreative per femije dhe hapsire gjelberuese.Objekti posedon leje ndertimore me parakontrate te noteri.
Çmimi per m² eshte 750€
Informata:049 157 113--049 445 711--044 556 777
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes ne shitje ne Dragodan te Komuna e re !DELTA 73 000 EUR
 Ofrohet Banesa 84m2 me qira per Zyre ! DELTA 350 EUR
Zyre 75m2 ose 150m2 me qira ne qender!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira kati i shtepise 70m2 ne Pejton 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione