Shiten banesat te gatshme prapa Royall Mallit

Shitet nga: Future Invest Sot 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ne mat 1 te gatshme
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne Mat 1, prapa Royall Mallit te gatshme. 50m2 kati 9 dhe 10, renditja: dhoma e nejes me kuzhine, dhoma e gjumit, banjo, hapsira koridorit, ( ballkon nuk kan banesat ), dhe banesa 95m2 kati 9, renditja: 2 dhoma gjumi, dhoma e nejes me kuzhine, banjo, ballkon, hapsira koridorit. Çmimi me marveshje. +38349899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim