shiten banesat

0 EUR

Shitet nga: hysni 16 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
shiten banesat tek hyrja e spitalit dhe tek Mati 1 prishtine gati per banim dhe ne pritje per banim kualitetin dhe cilisi shum te lart duke filluar nga nje dhome gjumi deri me tri dhoma gjumi prej 56.00m2 deri 130.00m2
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione