Shiten dy banesa nga kompleksi "RELAX"

0 EUR

Shitet nga: Aferdita 26 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shes dy banesa ne kompleksin banesor RELAX qe eshte ne ndertim e siper. Banesat ndodhen ne katin e e dyt me 60.80m2 dhe ne katin e katert me 71.30m2 dhe te dyja jane me pamje nga rruga kryesore.Pritet perfundimi ne fund te muajit Qershor 2017.
Aferdita
044865808
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione