Shiten dy banesa tek Royall Mall #iBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP 12 Maj 12:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shiten dy banesa në Rrugën B, konkretisht prapa Royall Mall-it.Banesat shiten bashke ose-edhe ndaras, meqë janë ngjitur me njëra tjetrën.Njëra banesë është e mobiluar kurse tjetra është pa mobile.Posedojnë hapsirë prej 78m2 njëra, përkatësisht 156m2 të dy banesat bashkë.
Ndodhen në katin e II-të dhe kanë këtë përbërje:

-Sallon&Kuzhinë;
-2 Dhoma gjumi;
-Banjo;
-Koridor;
-Ballkon.

Të interesuarit mund të kontaktojnë në nr:
+383/44-85 75 64 (Viber+WhatsApp)

iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në Qendër # iBRO GROUP 450 EUR
Banesë me qira në Dardani  #iBro Group 230 EUR
Super Banesë në shitje në L.e Spitalit #IBRO GROUP 0 EUR
Shitet Shtepija ne Lagjen Qendresa #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione