SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA IRFAN TOMINI !

Shitet nga: firstc21 09 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga Irfan Tomini
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Ne rrugen Irfan Tomini , prane Blv. Bajram Curri, shitet apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mire administruar , me nje siperfaqe totale 65.40m2. Organizohet ne menyre te rregullt me nje dhome ndenje & kuzhine, korridor i cili ben lidhjen me dhomen e gjumit, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar nga pronari aktual duke permendur: mobilimin , elektroshtepiaket, parket cilesor etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe eshte prane te gjitha faciliteteve te nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim