SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE EL SAHARASE,UNAZA E RE

Shitet nga: firstc21 09 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Unaza e Re
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet apartament 2+1 pranë El Saharasë, në zonën e Unazës së Re! Apartamenti ka siperfaqe totale 98m2 , ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar dhe me orientim perendim. Organizimi perbehet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim