Shitet banes 50m2 per zyre ne Ulpiane!DELTA

135 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 20:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje banesa 83m2 ne Bregun e Diellit 90 000 EUR
Ofrohet banesa 36m2 me qira,perballe ministrise se 250 EUR
Ofrohet banesa me qira mrapa Teatrit Kombtar !DELT 230 EUR
Ofrohet zyre me qira ne Lagjen e Muhaxherve !DELTA 400 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ne lagjjen"Ulpiana"ne rrugen"Henry Dunant"ofrohet per shitje banesa e madhesise 50m².Banesa ndodhet prapa AAK dhe gjendet ne perdhes eshte i pershtatshem per zyre apo ordinance.Posedon 3 njesi pune,kuzhine,ballkon dhe banjo.Banesa ka pamje kah rruga me mundesi te mire reklamimi,posedon nenshkrimet e noterizuara per shenderrim ne lokal afarist.
Çmimi:135.000€
KODI 33467
Kontakti:044 556 777--049 445 711--049 157 113
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per shitje lokali 29m2 ne Dardani !DELTA 1 700 EUR
 Zyra 100m2 me qira ne Qender te Grandi!DELTA 800 EUR
Ofrohet per shitje banesa 22m2  ne Ulpiane !DELTA 32 000 EUR
Ofrohen per shitje 11 banesa ne Veternik !DELTA 900 EUR
Në fillim