Shitet banesa 105 m2, kati 8,

0 EUR

Shitet nga: Sabri Sot 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 105m2, ne katin e 8 me pamje te mrekullueshme te kryeqytetit.
Banesa ka kete renditje:
3 dhoma gjumi,
1 sallon,
1 kuzhine,
1 trapezari,
1 banjo, 1 wc,
2 ballkona,
1 korridor,
1 depo,
3 garazhda.

Banesa eshte e mobikuar,
Ka mirembajtje, 2 ashensore.
Ka nxemje qendrore, 3 menyra te kycjes:
Permes kalldase elektrike(kjo eshte aktive, kaldaja Vaillant), kaminit brenda ne sallon(ka oxhak), dhe nxemjes se qytetit.
Nukk eshte ne hipoteke, ka dokumentacionin e nevojshem.
Banesa eshte ne emer tim.
Ndertuesi F&A Inxhiniering,
adresa: lagjja "prishtina re", tek Spitali Amerikan.
Sabri
  Online
+38349743766
Leaflet
Në fillim