Shitet banesa 108m² në Kalabri te "Lesna"

820 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Leshohet banesa me qira ne Qender 250 EUR
Shitet banesa në Dardani  , te Posta e madhe 88 000 EUR
Banesë moderne me qira në lagjen "Kalabria" 400 EUR
Banesë me qira në Pejton te ambasada "Norvegjeze" 350 EUR
Shitet banesa 108m² në Kalabri te "Lesna"

Banesë | Shitje | Kalabri | Lesna | kati 6 | 108m²

Banesa ka këtë renditje:
-dhomë dite
-kuzhinë
-dy dhoma të gjumit
-banjo
-tualet dhe
-ballkon.

Çmimi është 820 euro/m², me mobilje.

Për më shumë info na kontaktoni në nr:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 30m² në sheshin "Nena Terezë" 89 000 EUR
Ofrohet per SHITJE banesa ne sheshin"Zahir Pajazit 130 000 EUR
Shitet garsonierja 40m² ne lagjen e Muhaxherëve 45 000 EUR
Shitet banesa 118m² te "ELIZA A" në Fushëkosovë 59 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione