Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B"

820 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë 3+1 me QIRA në Bregun e Diellit te OSCE 350 EUR
Banese me QIRA ne Pejton te ambasada Norvegjeze 350 EUR
Ofrohet për SHITJE trualli 120ari ne magj.Pr-Lipja 4 200 EUR
Zyre 180m² me qira perballe "Slovenia Sport" 1 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa 113m2 te Cima Construction te rr."B", banesa eshte ne katin e shtate, ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-tri dhoma te gjumit
-banjo
-tualet
-depo dhe
-ballkon.
Çmimi eshte 820 euro/m².
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal me QIRA në FushëKosovë 250 EUR
Banesë me qira në Pejton, te ambasada "Norvegjeze" 400 EUR
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Shitet truall prej 8  ari i ne lagjen Sofali 33 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione