Shitet banesa 120m2 ne Mati 1,Rruga C!DELTA

Shitet nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 7 banesa te kualitetit te larte ne lagjjen"Mati 1"ne rrugen "Shaqir Igrishta" tek rruga C perballe banesave te tregtise ne kompleksin "Mab Project"
Banesat qe ofrohen per shitje kane kuadrature prej 52m2 ,87m2. dhe 120m2.Banesa pozicionohen prej katit te 5 deri ne katin e 8 me ashensor funksional.Posedojne nga nje,dy dhe tri dhoma te gjumit,dhome dite,kuzhine dhe tryezari te veçante te ndare nga dhoma e dites,banjo,wc.Banesat kane qasje kah lindja,jugu dhe perendimi.
Objekti posedon leje urbanistike me parakontrate tek noteri.
Çmimi per m2 eshte 800 Euro
KODI:2836
Informata:044 556 777---049 445 711---049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim