Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DELTA Patundshmeri Sot 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet lokal 116m2 n'qender prapa teatrit kombetar 232 000 EUR
 Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane !DELTA 330 EUR
Ofrohet objekti afarist 520m2+300m2 ne Tophane!DE 4 000 EUR
Banes me qira te Eulexi ne L. Spitalit !DELTA 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves.

Ka siperfaqe 96m², Ndertim i Ri qe nga viti 2012, Kati 6-te i banimit. Banesa posedon:

Nje (1) Sallon, Nje (1) Kuzhine te ngjitur me Sallon dhe te ndare me gjysem muri, Nje (1) Banjo, Nje (1) Shpajz, Nje (1) Paradhome, Nje (1) Koridor dhe Dy (2) Dhoma Gjumi. Shitet e mobiluar e gatshme per tu dhene me qera, apo mund te shitet e pa-mobiluar varesisht nga kerkesa e klientit.

Çmimi: 90,000 EUR (pa mobile) - 95,000 EUR (e mobiluar)

Kodi: 29674
Per me shume info dhe detaje tjera na kontaktoni:

049 445 711 --- 049 157 113 --- 044 556 777 📞 ose na vizitoni ne zyret tona: Rruga Bajram Kelmendi pran shkolles fillore "Elena Gjika" Prishtine
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa me qira ne Qender te Qafa ! DELTA 250 EUR
Banes me qira ne Dardani te SachCaffe- !DELTA 320 EUR
Ofrohet per shitje lokali 126m2 ne Arberi !DELTA 1 900 EUR
Ofrohet per shitje banesa 93m2 ne rrugen C-DELTA 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione