Shitet banesa 3 dhomëshe kati i 2 Ulpian

95 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 20:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 3 dhomëshe 77m2 kati 6 Fushe Kosove 37 000 EUR
Urgjent shitet banes 4 dhomshe 113m2 kati 5 Lagja e Spitalit 1 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe 48m2 kati 4 në lagjen Kalabri 54 000 EUR
Shitet banesa 3 dhomshe 76m2 kati 9 lagja e Spitalit 780 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Të Fontana, Objekti Soliterave), me sipërfaqe 70.25(neto), 90m2(bruto), kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe 2 korridora. Banesa është e rinovuar, ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensor. Me dokumenta në rregull, me fletë poseduse.

Ndertim i Vjeter.
Çmimi: 95.000€.I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kosova Immobilien

Kosova Immobilien
  Online
Leaflet
Ipet me qira banes 2 dhomshe 70m2 Fushe Kosove Bresje 220 EUR
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 92m2 kati 8 në lagjen Mati 1 350 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 2 në lagjen Mati 1 52 500 EUR
Shitet banes 2 dhomshe 60m2 kat 2 Kalabri Veternik 46 000 EUR
Në fillim