Shitet banesa 3 dhomshe 90m2 kati 2 Ulpian

95 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kosova Immobilien Sot 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Shitet banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 2 në lagjen Mati 1 52 500 EUR
Ipet me qira banesa 2 dhomshe 50m2 kati 2 Aktash 230 EUR
Ipet me qira banesa 3 dhomshe 90m2 kati 8Fushë Kosovë 250 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe 61m2 kati 6 në Fushë Kosovë 35 000 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (Të Fontana, Objekti Soliterave), me sipërfaqe 70.25(neto), 90m2(bruto), kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine të ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe 2 korridora. Banesa është e rinovuar, ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensor. Me dokumenta në rregull, me fletë poseduse.

Ndertim i Vjeter.
Çmimi: 95.000€.

+383/ 44443349(VIBER)
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Kosova Immobilien
  Online
044443349
Leaflet
Shitet banesa 3 dhomëshe 80m2 Me FLET POSEDUSE Fushe Kosove 37 500 EUR
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m2 kati 6 Fushë Kosovë 470 EUR
Ipet me qira banes 3dhomshe 90m2 kat5 Breg Diellit 350 EUR
Shitet banesa 2 dhomëshe 75m2 kati 6 ne lagjen Arberi 47 500 EUR
Në fillim