Shitet banesa 32m2 ne Ulpiane te Hasan Prishtina

Shitet nga: Lokal 16 Tet 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles Hasan Prishtina.Banesa posedon nje dhome dhe kuzhinen e ndare,dhe bodrumin,ballkon nuk ka.
Ndodhet ne katin e 3 me.flete poseduese.
Çmimi 40.000 Euro
Kontakt:049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim