Shitet banesa 36m2 ne lagjen e Muhaxhereve kati 1

Shitet nga: Lokal 17 Tet 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Muhaxheret
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 36m² ne lagjjen e "Muhaxhereve".Banesa eshte ndertim ri i sapo ndertuar nga kompania"Pozhegu Brothers".Ka keto kthina:Dhome,kuzhine,banjo,ballkon Francez,depo.Banesa ka orientim kah jugu dhe perendim,e veshur me tulla cilesore,lokacion i qete per banim.Çmimi:36.000€
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim