Publikuar: Korr 01 2022 12:02

SHITET Banesa 52 m²

EUR

Publikuar: Korr 01 12:02
Shikime: 405
SHITET Banesa Bregu i Diellit, përballë Royal Mall, Ndërtesë 5 katëshe, ndërtim i shtetit

- Banesa kati parë
- Dhomë gjumi
- Sallon
- Kuzhinë
- Banjo/WC
- Ballkon
–Termokos

Është në një lokacion dhe pozitë shumë funksionale

Çmimi: 68 000 €

Tel. 044 180 023
Viber/Whatsapp. +383 44 180 023
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione