Shitet banesa 60.76m² te BTP Holding në rr."A"

750 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 13:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 60.76m² te BTP Holding në rr."A", banesa eshte ndertim e siper, kati i 7-të, ka këtë renditje:
- dhoma e dites me kuzhine
- nje dhome gjumi
- banjo
- depo dhe
- ballkon.
Çmimi:750 euro/m².
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
SHITET banesa në Bregun e Diellit afër shkollës "Iliria" 55 000 EUR
Zyre 180m² me qira në Pejton në kompleksin e "Ramiz Sadikut" 1 300 EUR
Shitet banesa 84.70m² te Puhiza 3 ne VELANI 1 300 EUR
Shitet banesa 85m² te Puhiza 3 mbi Parkun e Qytetit-Velani 1 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione