Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 11:43

Shitet banesa 60m2, kati 1 në Prishtinë, lagja Dardania

Publikuar: Qer 24 11:43
Shikime: 341
KODI 1008

Shitet banesa 60m2, kati 1 në Prishtinë, lagja Dardania afër parkut dhe Bashkësisë Lokale. Banesa ka dhomë dite, kuzhina ndaras, një dhomë gjumi, banjo, terasë.

Banesa ka fletë poseduese.

045 251 251
https://www.facebook.com/agjensionivlera
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione