Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 11:39

Shitet banesa 70m2, kati 5, prarapa Eulexit (Rruga A)

Publikuar: Gush 08 11:39
Shikime: 772
KODI 0959

Shitet banesa 70m2, kati 5, prarapa Eulexit (Rruga A), Prishtinë. Banesa ka dhom dite të madhe, një dhomë gjumi, banjo, wc depo, ballkon!.

Parkim nentokesor 2 kate , në Rrugën A mbrapa Eulexit. Mundesi me ble dhe garazhe ne kat -2 dhe -1 . Banesa është e ndërtuar nga ACG Construction dhe ka një pozitë bukur të mirë ku shumë shpejtë do jetë ndër lagjet më të urbanizuara në Prishtinë.

Objekti i ri ne ndertimi i perfunduar dhe i banueshem.

Objekti është i ndërtuar duke iu kushtuar rëndësi shumë të madhe detajeve, ku fasada e saje ventiluese e bën shumë të ngrohtë gjatë dimrit dhe shumë të freskët gjatë verës.
Posedon 2 lifte, ndërtim me standarde të larta, dritare antracid, fasadë ventiluese, ndarje muresh me lesh guri kundër zhurmes, parket, hapsirë për parking , garazha.

• Me qelësa në dorë .

-Banesat kanë nxemje nën dysheme dhe në çdo dhomë ka termostat për rregullimin e temperaturës, si dhe dyshemeja është nga parketi kualitativ.

-Adresa: Prishtina re zona qender.vijen e pare te nderrimeve ne Rrugen A qe eshte planifikuar te ndertohet. Tek spitali Amerikan.

045 251 251
https://www.facebook.com/agjensionivlera/
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Vlera

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Patundshmëri, banesa, shtëpi, lokale, troje, qiradhënie,qiramarrje

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione